Modric është vera më e mirë në “kantinën” e Realit, spanjollët zyrtarizojnë rinovimin

schedule18:40 - 7 Qershor, 2022

schedule 18:40 - 7 Qershor, 2022

Luka Modric është padyshim një nga lojtarët më të mirë dhe më të rëndësishëm të Real Madrid.

Për këtë gjë, “Los Blancos” ka vendosur të zgjasë kontratën me kroatin edhe për një sezon tjetër.

Të mërkurën kampionët e Spanjës dhe Evropës do të zyrtarizojnë rinovimin e yllit të ekipit./h.ll/abcnews.al