Modelja e njohur ndan imazhet e rralla, zbulon portretin e plotë të djalit

schedule07:26 - 26 Tetor, 2021

schedule 07:26 - 26 Tetor, 2021

Emily Ratajkowski ka ndarë disa foto të mrekullueshme të saj dhe djalit, Sylvester Apollo Bear. Modelja dhe bashkëshorti i saj, Sebastian Bear-McClard, mirëpritën djalin e tyre në Mars. “Sylvester Apollo Bear na është bashkuar me ne në anën e Tokës.

Sly erdhi në jetë në 3/8/2021 në mëngjesin më surreal, të bukur dhe të mbushur me dashuri të jetës sime”, njoftoi asokohe modelja. Tani, modelja ka postuar një disa foto të rralla ku ka zbuluar portretin e plotë të fëmijës pas gati 8 muajsh.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata)

Modelja ishte shprehur më parë se nuk do ta zbulonte gjininë e fëmijës deri kur të mbushte 18 vjeç. “Ne duam t’ju përgjigjemi të gjithëve që nuk do të duam ta tregojmë  gjininë derisa fëmija ynë të jetë 18 vjeç dhe ta vendosë vetë”, u shpreh asokohe Emily. /abcnews.al