Miralem Pjanic surpriza, Xavi nuk e lëshon nga Barcelona

schedule11:39 - 13 Gusht, 2022

schedule 11:39 - 13 Gusht, 2022

Xavi është bindur plotësisht nga Miralem Pjanic dhe do ta mbajë në skuadër për sezonin e ardhshëm.

Vetë trajneri i Barcelonës e ka shprehur diçka të tillë hapur: “Pjanic më ka bindur, ai do të qëndrojë me në këtë sezon.

Në mesfushë kemi Busquets, Pjanic, Kessie, De Jong, por edhe Sergio Roberton, i cili mund të luajë pa probleme në këtë repart”. / abcnews.al