Miley Cyrus flet për ish-bashkëshortin: Gjithmonë do ta dua

schedule16:19 - 3 Dhjetor, 2020

schedule 16:19 - 3 Dhjetor, 2020

Miley Cyrus ka folur së fundmi për ish bashkëshortin Liam Hemsworth, për të cilin u shpreh se ende e do shumë, por kishte shumë konflikte mes tyre. Në një intervistë për “SiriusXM”, Cyrus tregoi se si humbja e shtëpisë ndikoi në marrëdhënien e tyre që më pas përfundoi në divorc.

“Unë me të vërtetë e dua dhe e kam dashur shumë, shumë dhe ende e dua”, tha këngëtarja. Miley dhe Liam u martuan në një ceremoni sekrete në Dhjetor 2018, para se të ndaheshin vetëm disa muaj më vonë në Gusht 2919.

Liam Hemsworth (majtas) dhe Miley Cyrus

“Ne ishim së bashku që 16-vjeç. Shtëpia jonë u dogj. Ne ishim të fejuar. Nuk e di nëse vërtet kemi menduar ndonjëherë se në të vërtetë do të martoheshim, por kur humbën shtëpinë tonë në Malibu, trauma ndikoi tek unë.”, u shpreh këngëtarja. /abcnews.al

"Sapo u kapa pas asaj që kisha lënë nga ajo shtëpi, e cila isha unë dhe ai, dhe me të vërtetë e dua dhe e dashurova shumë, shumë, shumë," tha ajo.  Piktura së bashku në Celebrity Fight Night XVIII të Muhamed Ali në Phoenix në Mars 2012