“Mike Tyson kryente marrëdhënie para ndeshjeve për t’u çlodhur, në të kundërt mund të vriste kundërshtarin”

schedule22:10 - 20 Nëntor, 2021

schedule 22:10 - 20 Nëntor, 2021

Zbulime të reja janë bërë nga jeta intime e Mike Tyson nga ish-truproja dhe shoferi i tij, Rudy Gonzalez. Siç tha ai, legjenda e boksit kishte aq shumë adrenalinë para meçeve, saqë nëse nuk bënte seks mund të vriste kundërshtarët e tij në ring.

Në fakt, siç deklaron ish-truproja e tij, ai preferuar që të kryente marrëdhënie me vajzat që i kishte fansa, të cilat e vizitonin disa ora apo edhe disa minuta para fillimit të ndeshjes.

“Një nga sekretet më të mëdha të Majk ishte se ai duhej të bënte seks në dhomat e zhveshjes para ndeshjeve. Më duhej të gjeja një grup, pavarësisht se kush ishin ata. Ishte sikur të thoshte “nëse nuk shkarkoj, do ta vras ndonjë”.

“Majkut i duhej të pushonte dhe të çlodhej pak. Kështu që unë kisha vajza të fshehura në banja dhe dhoma zhveshjeje . ”
“Seksi ishte mënyra për të zbutur fuqinë e tij dhe për t’u çlodhur”

“Frika e tij më e madhe ishte se ai do të vriste dikë në atë ring. Ai e dinte se mund ta bënte. Unë ende shoh disa nga djemtë me të cilët ka luftuar. Unë isha atje në ring dhe pashë këta burra të mëdhenj duke qarë, kockat e tyre duke u copëtuar ose gjaku i tyre që derdhej kudo. Nuk është e tepruar të thuhet se Majk ishte si një tren që u përplas me ta. Të bënte seks ishte mënyra e tij për të dekompresuar forcën dhe për t’u çlodhur pak”, vazhdoi ish-truproja dhe miku i tij, në një rrëfim për mediat e huaja. /abcnews.al/

tyson-mike
tyson1

 

naomityson
Mike Tyson dhe Naomi Campbell në një moshë të re