Mësuesi godet nxënësen dhe i “shkul” flokët, shokët dhe shoqet e klasës i thyejnë makinën

schedule22:09 - 3 Dhjetor, 2021

schedule 22:09 - 3 Dhjetor, 2021

Një mësues është arrestuar në Greqi pasi ka goditur një nxënëse në klasë. Ai e godet nxënësen dhe më pas e kap nga flokët.

Në videon e publikuar në Tik Tok duken shokët dhe shoqet e klasës që ndërhyjnë për të frenuar mësuesin.

https://youtu.be/Pw4Y5M7R5CI

Profesori është arrestuar nga policia, ndërkohë po punojnë për të sqaruar rrethanat e plota të ngjarjes së rëndë. /Abcnews.al