Messi dhe Paredes mungojnë në stërvitje, PSG jep arsyen

schedule14:10 - 30 Nëntor, 2021

schedule 14:10 - 30 Nëntor, 2021

PSG ka konfirmuar mungeësën të stërvitje të sulmuesit, Lionel Messi dhe mesfushorit, Leandro Parades.

Klubi francez përmes një komunikate zyrtare ka konfirmuar se të dy lojtarët mungojnë pasi kanë siptoma të gastroenterit.

Lionel Messi dhe Leandro Paredes nuk morën pjesë në seancën stërvitore sot për shkak të simptomave të gastroenteritit”, shkruhet në postim. r.t/abcnews.al