Merr flakë makina e parkuar përballë Gjykatës së Elbasanit, digjet dhe automjeti pranë

schedule23:02 - 23 Shkurt, 2021

schedule 23:02 - 23 Shkurt, 2021

Një makinë e parkuar përballë Gjykatës së Elbasanit ka marrë flakë mbrëmjen e sotme. Për pasojë është djegur edhe automjeti i parkuar pranë tij.

Abcnews.al mëson se “Toyota” e djegur me targa AA 773 NK është në pronësi të Ardin Shkelzenit.

Zjarri dyshohet të jetë i qëllimshëm, por nuk bëhen të ditura më shumë detaje.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të saj/mv.abcnews.al