Menaxheri i Getit dhe Majk bëhet baba, zbulon gjininë dhe emrin e bebit

schedule10:53 - 6 Maj, 2021

schedule 10:53 - 6 Maj, 2021

Menaxheri i Getoar Selimit dhe Majk, dikur i të gjithë grupit Babastars, Dekorim Sahiti, është bërë baba. Ai dhe bashkëshortja e tij kanë mirëpritur sot në jetë një djalë, të cilin e kanë pagëzuar me emrin Noah.

Lajmin e ëmbël e ka dhënë vetë Sahiti, duke postuar në rrjetet sociale një foto me të birin në krahë.

“Diell në jetën tonë sot. Noah”, ka shkruar ai krahas imazhit.

Kujtojmë që Dekorimi njihet njëherazi edhe si vëllai i stilistit të njohur, Valdrin Sahiti./abcnews.al