“Melodia më e bukur e jetës”, Elita Rudi ndan videon e ëmbël të të birit

schedule15:48 - 22 Nëntor, 2020

schedule 15:48 - 22 Nëntor, 2020

Elita Rudi dhe Gjiko janë një ndër çiftet më të dashur të showbizzit shqiptar. Dyshja janë prindër të një djali, ndërkohë pak javë më parë bënë me dije se janë në pritje të fëmijës sëq dytë.

Përmes një postimi në Instagram, çifti i famshëm zbuluan se do të mirëpresin një vajzë. Ndërkohë, ata janë shumë aktivë në rrjete sociale, ku nuk ngurojnë të ndajnë momente të veçanta me të voglin e tyre, Zëri.

Dedikimet e Elitës për të birin janë nga më të ëmblat, siç është edhe ky i fundit. Ajo ka postuar një video të veçantë të vogëlushit, krahas së cilës ka shkruar: “Melodia më e bukur e jetës”. /abcnews.al