Meghan Markle ndryshon modelin e flokëve dhe i la të gjithë “gojëhapur”

schedule11:28 - 3 Nëntor, 2022

schedule 11:28 - 3 Nëntor, 2022

Meghan Markle është një nga personazhet e veshura më së miri në botë dhe shumë femra frymëzohen nga stili i saj.

Së fundmi, ajo tregoi modelin e saj të ri mahnitës të flokëve, ndërsa kombinimi i saj krejt i zi me një bluzë mahnitëse dhe pantallona të bukura, tregoi sensin e saj të shijes.

“Njëherë e një kohë me Meghan Markle. Çfarë kujtese që jeton brenda nesh të gjithëve! Dhe sa e lirë është të jemi të vërtetë me atë që jemi. Është koha tani”, ka shkruar në mbishkrimin e fotos që ka shpërndarë në rrjetet sociale, trajneri Fabkasi.

Ndryshimi i flokëve të Meghan ka emocionuar fansat e saj, të cilët kanë vërshuar postimin me komente, duke treguar se sa i shkon pamja e re e flokëve dhe sa mbresëlënës janë./abcnews.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kasiopia (@fabkasi)