Me shkelma dhe grushte, i riu nga Tirana “fiton” tre akuza brenda pak minutash

schedule13:18 - 17 Shtator, 2021

schedule 13:18 - 17 Shtator, 2021

Policia e Tiranës arrestoi një të ri për shkak se dëmtoi makinën e një tjetër personi. Por, ndërkohej që akuzohej për shkatërrim prone, 23-vjeçari nuk është mjaftuar me kaq, por gjatë shoqërimin në komisariat ka rezistuar ndaj efektivëve të policisë, ndërsa në momentin kur është futur në dhomën e shoqërimit e ka goditur atë me shkelma dhe grushte duke e dëmtuar.

Kështu, krahas dëmtimit të makinës, iu riu tashmë duhet të japë llogari edhe për dy akuza të tjera që iu shtuan rrugës. /abcnews.al