“Më rregullon jetën”, Getinjo tregon personin që është gjithçka për të

schedule07:34 - 25 Nëntor, 2021

schedule 07:34 - 25 Nëntor, 2021

Hana, vajza e Mozzik dhe e Loredanës ka fituar zemrat e adhuruesve të prindërve të saj falë postimeve të shumta që ata bëjnë në rrjete sociale. Sigurisht nuk kishte si të ishte ndryshe dhe për Getinjon, i cili ka një lidhje shumë të ngushtë me mbesën e tij.

Reperi ka ndarë një foto të vogëlushes ku shihet teksa flet me të, krahas së cilës ka shkruar është personi më i rëndësishëm në jetën e tij. “Njeriu që ma rregullon jetën kur më thirr”, ka shkruar reperi krahas fotos për Hanën e vogël.

/abcnews.al