Me foton nga shtrati, Lei Kraja ka një mesazh: Më duaj ose më urrej, nuk bën dallim

schedule21:25 - 21 Nëntor, 2022

schedule 21:25 - 21 Nëntor, 2022

Lei Kraja është një nga vajzat më në formë të showbizit shqiptar. Ajo ka spikatur gjithmonë për linjat e saj seksi. Moderatorja nuk nguron t’i tregojë edhe përmes fotove të ndryshme në Instagram, ku jep herë pas here edhe mesazhe.

Së fundmi, Lei ka ndarë një foto nga shtrati, në të cilën shfaqet e veshur me të bardha.

“Më duaj ose më urrej, betohem se nuk do të më ndryshojë apo më thyejë. Nuk bën dallim”, ka shkruar moderatorja, duke lënë të kuptohet se ky mesazh është për dikë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Leila Kraja (@leikraja)

Kujtojmë që pak kohë më parë gjatë një interviste, ajo pranoi se është në një lidhje dashurie dhe shumë e lumtur./abcnews.al