Me foton nga dasma e saj, ish-ministrja kujton të atin e ndjerë: Shpirti…

schedule10:43 - 14 Korrik, 2020

schedule 10:43 - 14 Korrik, 2020

Ish-ministrja e Integrimit Klajda Gjosha ka kujtuar të atin e ndjerë.

Ajo ka publikuar në ‘Facebook’ një foto nga dita e dasmës së saj, teksa shfaqet e veshur me fustanin e bardhë dhe po vallëzon me babain.

“Babi im, shpirti im, engjelli im!”, shkruan Gjosha krahas fotos.

Kujtojmë që i ati i ish-ministres ndërroi jetë më 5 shkurt të këtij viti, duke lënë një boshllëk të madh tek Klajda si për të gjithë ata që kanë humbur prindërit./abcnews.al