Më joshëse se kurrë, Dua Lipa relaksohet në plazh para koncertit

schedule18:54 - 11 Shkurt, 2022

schedule 18:54 - 11 Shkurt, 2022

Këngëtarja e njohur, Dua Lipa ishte në Miami për turin e saj “Future Nostalgia”, i cili u shty për shkak të pandemisë. Pasi bëri një rikthim legjendar në skenë, Lipa e kaloi kohën e lirë në plazh. Teksa shijonte diellin dhe detin, këngëtarja shqiptare rrëmbeu vëmendjen e të gjithëve.

Këngëtarja bukuroshe, e shoqëruar me mikeshat e saj në plazh, u shfaq me një palë bikini të thurura në ngjyrë të verdhë dhe portokalli. Herë pas here lexonte dhe romanin e autorit Khaled Hosseini, “A Thousand Splendid Suns”. Dua po shijon klimën e Maiamit para se të niset drejt Atlantës për koncertin e radhës.

Kohë të mira: Dua shfaqi kornizën e saj të tonifikuar teksa thithte diellin

Turneu i madh do të ketë gjithsej 82 koncerte, me të fundit që pritet të mbahet me 16 Nëntor. Dua fillimisht njoftoi turneun e saj Future Nostalgia në dhjetor 2019, por ai u shty disa herë për shkak të pandemisë së vazhdueshme COVID-19.

Mos më shqetësoni mua: , Dua zgjati me një kopje me kapak të letrës së romanit bestseller të autorit Khaled Hosseini të vitit 2007 Një mijë diej të mrekullueshëm.

Më e nxehtë se ferri: Këngëtarja britanike tregoi fizikun e saj të zhdërvjellët me bikini me tela me model portokalli dhe të verdhë, ndërsa ishte shtrirë në një shezlong pranë plazhit piktoresk të Miami

Në shoqëri të mirë: Yllit iu bashkua një shoqe femër teksa ajo e nxiste nxirjen e saj të enjten

 

/abcnews.al