“Më dukesh si Greta Koçi”, Soni Malajt i jep përgjigjen epike ndjekëses

schedule13:24 - 4 Nëntor, 2020

schedule 13:24 - 4 Nëntor, 2020

Soni Malaj i është rikthyer ekranit, por kësaj herë ajo është bërë pjesë e një emisioni televiziv “Këngë Moj”. Këngëtarja ka ndarë me ndjekësit këtë eksperiencë të re, por një nga ndjekësit e ka krahasuar atë me Greta Koçin.

“Për zotin mu duke si Greta Koçi”, ka shkruar fansja poshtë videos. Ky koment nuk ka kaluar pa vëmendjen e këngëtares, dhe megjithëse nuk ka qenë aspak dashamirës, pasi komentuesja e ka shoqëruar me dije emoji duke qeshur, Soni nuk është ofenduar dhe e ka marrë me shumë sportivitet.

“Për mua është një ngatërresë shumë e lezetshme sepse Greta Koçi është një vajzë dhe një artiste fantastike”. Prej disa kohësh Soni ka qëndruar larg muzikës, dhe projekti më i fundit i saj mban titullin “Shije tradhëtie”, me të cilën mori pjesë në “Këngën Magjike”. /abcnews.al