“Mbreti i zemrës”, Marina i bën Getoarit urimin më të ndjerë për ditëlindje

schedule10:13 - 3 Korrik, 2022

schedule 10:13 - 3 Korrik, 2022

Reperi i njohur, Getoar Selimi feston ditëlindjen dhe mbush 40 vjeç. Nuk kishte se si të mungonte një urim nga partnerja e tij, Marina Vjollca, e cila ka publikuar në Instagram një foto të gjysmës së saj.

Ajo e ka shoqëruar me disa fjalë tepër të ndjera, ku ka shprehur të gjithë dashurinë që ka për bashkëshortin.

“Gëzuar ditëlindjen mbretit të zemrës sime! Ti meriton botën! Të dua përgjithmonë”!, ka shkruar Marina.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MARINA VJOLLCA (@marina_vjollca)

Kujtojmë që çifti shumë i dashur nga publiku kanë së bashku një vajzë, të cilën e kanë pagëzuar me emrin Marget./abcnews.al