Mbesa feston ditëlindjen, Albërije Hadërgjonaj i kushton fjalët më të ndjera

schedule11:00 - 17 Shtator, 2020

schedule 11:00 - 17 Shtator, 2020

Sot për këngëtaren e njohur, Albërije Hadërgjonaj është një ditë e veçantë. Mbesa e saj e vetme, Elektra feston ditëlindjen dhe nuk kishte si të mungonte një urim nga këngëtarja.

Ajo ka zgjedhur të shkruajë fjalët më të ndjera në ditën e lindjes së mbesës së saj, Elektrës, vajzës së Agnesës.

“Dashurija e nenes Elektra sot ka ditelindjen!
Gezuar shpirti im. Çofsh e bekuar nga i madhi Zot me jet te gjat te mbushur me shendet e gezime
Ti erdhe ne jet te na mbushesh me dashuri e buzeqeshje. Ti je gezimi i families,ti je jet
I festofsh edhe 100 vite te lumtura bashke me në qe te duam shuuume!
Love you sooo much ”, ka shkruar Albërije në postimin e saj në ‘Instagram’, ku ka ndarë disa nga fotot më të ëmbla me mbesën, e cila është rritur aq shumë.
Edhe ndjekësit e kanë uruar këngëtaren për ditëlindjen e mbesës, e cila me siguri i ka sjellë shumë gëzim në jetën e saj. l.k/abcnews.al