Maya Jama dhe Stormzy rikthehen bashkë pas katër vitesh ndarje

schedule14:45 - 28 Gusht, 2023

schedule 14:45 - 28 Gusht, 2023

Maya Jama dhe Stormzy mesa duket janë sërish bashkë. Ish-çifti, të cilët ishin bashkë prej katër vitesh derisa u ndanë në vitin 2019, këtë fundjavë kanë qenë me pushime në Greqi.

Fansat e kuptuan se ata po shijonin pushimet së bashku pasi postuan foto dhe video në rrjetet sociale nga i njëjti resort në Egje.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Maya Jama (@mayajama)

Më vonë u raportua se reperi 30-vjeçar kishte fluturuar për t’u takuar me prezantuesen e ‘Love Island’, 29-vjeçare, në një avion privat për të shijuar qëndrimin e tyre luksoz prej 2700 £ për natën në kompleksin Peloponezian Amanzoe.

Një burim më vonë pohoi se pushimet e çiftit në Greqi është dhurata romantike e ditëlindjes së Stormzy për Jama, e cila mbushi 29 vjeç në fillim të këtij muaji.

Gjithashtu, Daily Mail ka publikuar disa fotografi që tregojnë çiftin duke ecur dorë për dore./abcnews.al