Masakroi famijen në 2016/ Burg përjetë Luan Marrës

schedule12:43 - 12 Mars, 2018

schedule 12:43 - 12 Mars, 2018

Gjykata e Rrethit të Beratit dënoi Luan Marrën me “burgim të përjetshëm”

Luan Marra u dënua me “burgim të përjetshëm” për vrasjen e të vëllait Shpëtim Marra, kunatës Florie Marra dhe djalit 2 vjeçar.

Masakra në fshatin Kozare ndodhi në vitin 2006. /abcnews.al