Martohet Mc Kresha, dalin pamjet nga dasma

schedule07:32 - 16 Dhjetor, 2019

schedule 07:32 - 16 Dhjetor, 2019

Reperi i njohur nga Kosova Mc Kresha i ka dhënë fund beqarisë. Mbrëmjen e kaluar, reperi ka kurorëzuar në martesë lidhjen e tij me Erzinën.

Çifti e ka mbajtur deri më momentin e fundit sekret martesën e tyre, ndërsa ceremonia ka qenë tepër private.

Gjithsesi mediat kosovare kanë publikuar edhe foto të partneres së Mc Kreshës, Erzinës si dhe pamje nga vendi se ku zhvilluan ceremoninë e dasmës çifti./abcnews.al