Marrëveshja për Pjanic është arritur, rikthimi te Juve “peng” i Ramsey

schedule16:00 - 18 Gusht, 2021

schedule 16:00 - 18 Gusht, 2021

Miralem Pjanic është një dëshirë e Max Allegri për mesfushën, por gjithçka është bllokuar për momentin.

Mundo Deportivo shkruan se bardhezinjtë nuk po e konkretizojnë dot huazimin e boshnjakut nga Barcelona për shkak te Aaron Ramsey.

Uellsiani paguhet 7 milion euro në sezon te Juventusi dhe për këtë arsye shitja e tij po bëhet e pamundur.

Largimi i Ramsey i hap rrugë rikthimit të Pjanic dhe duhet pritur se çfarë do të ndodhë. /abcnews.al