Marrëdhënia me Flori Mumajesin, Fifi: Burrë e kam!

00:15 | 16/06/201900:150

Portalet tashmë shkruan shumë për një marrëdhënie të mundshme mes këngëtares Fifi dhe Flori Mumajesit. E ftuar në emision “Thumb”, Fifi është pyetur nga Aulona mbi të vërtetën e këtyre thashethemeve.

Aulona: E di çfarë na intereson ne Fifi me thënë të drejtë, ti dhe Flori Mumajesi…

Fifi: Aman më këtë histori dashuri aman…

Aulona: Por ta bëjmë pak këtë pyetjes se fansat për këtë gjë flasin. Si lindi kjo gjë kështu dhe duket se ka ndodhur krejt rastësisht?

Fifi: E di garë pse nuk po ftoni Florin dhe t’iu tregojë.

Aulona: Do e pyesin edhe Florin po fol tani.

Fifi: Burrë e kam zemër çfarë ke tani?

Fatma: Kaq donim ne, faleminderit! Kur do vijë kënga si burrë dhe grua?/abcnews.al


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Të lidhura

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono