Marrëdhënia me Flori Mumajesin, Fifi: Burrë e kam!

schedule00:15 - 16 Qershor, 2019

schedule 00:15 - 16 Qershor, 2019

Portalet tashmë shkruan shumë për një marrëdhënie të mundshme mes këngëtares Fifi dhe Flori Mumajesit. E ftuar në emision “Thumb”, Fifi është pyetur nga Aulona mbi të vërtetën e këtyre thashethemeve.

Aulona: E di çfarë na intereson ne Fifi me thënë të drejtë, ti dhe Flori Mumajesi…

Fifi: Aman më këtë histori dashuri aman…

Aulona: Por ta bëjmë pak këtë pyetjes se fansat për këtë gjë flasin. Si lindi kjo gjë kështu dhe duket se ka ndodhur krejt rastësisht?

Fifi: E di garë pse nuk po ftoni Florin dhe t’iu tregojë.

Aulona: Do e pyesin edhe Florin po fol tani.

Fifi: Burrë e kam zemër çfarë ke tani?

Fatma: Kaq donim ne, faleminderit! Kur do vijë kënga si burrë dhe grua?/abcnews.al