Manchester United rivalizon me Newcastle për sulmuesin e Chelsea

schedule13:18 - 17 Gusht, 2022

schedule 13:18 - 17 Gusht, 2022

Christian Pulisic mund të largohet nga Chelsea dhe ka interesim nga dy klube të Premier League për kapitenin e SHBA-ve.

Neëcastle ka kërkyar informacion nga londinezët, ndërkohë që në skenë ka dalë edhe një klub tjetër së fundmi.

Manchester United po merr në konsideratë huazimin e Pulisic, sipas asaj që shkruan “The Athletic”.

“Djajtë” kanë nevojë për përforcime dhe po shikojnë për alternativa të ndryshme në treg. / abcnews.al