Man United po jeton një “ëndërr” të keqe, Liverpool i shënon “poker” golash në pjesën e parë

schedule18:30 - 24 Tetor, 2021

schedule 18:30 - 24 Tetor, 2021

 

E pabesueshme ajo cfarë po ndodh në “Teatrin e Ëndrrave” mes Man United dhe Liverpoolit.

Pjesa e para sapo ka përfunduar dhe rezultatin është, 0-4.

Serinë e golave e hapi Keita në minutën e 5, më pas dyfishoi Jota në të 13 dhe dy golat e tjerë do të vinin në fundin e pjesës së parë, respektivisht në të 38 dhe 45+5 me Salah autor të dy golave.

Edhe pse është edhe një pjesë tjetër për t’u luajtur, “Djajtë e Kuq” duken të “shkërrmoqur” dhe të pafuqishëm për të bërë dicka. /abcnews.al