Makina përplas për vdekje një person në aksin Fier-Patos

schedule23:36 - 23 Shtator, 2022

schedule 23:36 - 23 Shtator, 2022

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin Fier-Patos.

Një makinë ka përplasur një grua rreth 59-vjeç e cila ndodhej në rrugë duke mbledhur kanaçe. Pas ngjarjes mjeti është larguar me shpejtësi.

Policia aktualisht ndodhet në vendngjarje dhe po heton mbi rastin.