Makina del nga rruga, humb jetën 33-vjeçari në Tiranë

schedule08:20 - 17 Maj, 2021

schedule 08:20 - 17 Maj, 2021

Një aksident është regjistruar pas mesnate, në rrugën “Sulejman Delvina” në kryeqytet.

Drejtuesi i automjetit Redi Karreci, 33-vjeç ka humbur kontrollin kontrollin dhe ka dalë nga rruga, për pasojë ka humbur jetën në vendngjarje.

Ndërkohë grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Tiranë/Informacion paraprak

Rreth orës 01:30, në rrugën “Sulejman Delvina” shtetasi R. K., 33 vjeç ka humbur kontrollin e mjetit dhe ka dalë nga rruga, dhe për pasojë ka ndërruar jetë në vendngjarje.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

/abcnews.al/