VIDEO/ Makina del nga rruga, 4 të plagosur në Durrës

schedule16:30 - 31 Mars, 2023

schedule 16:30 - 31 Mars, 2023

DURRËS- Një aksident me pasojë katër të plagosur është regjistruar pak çaste më parë në rrugën Manëz-Gjiri i Lalëzit.

ABC News mëson se makina ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në një kanal. Katër personat që udhëtonin kanë mbetur të lënduar. Ata janë ndihmuar nga kalimtaret e rastit, ndërkohë Policia dhe autoambulanca janë nisur drejt vendit të ngjarjes./n.m. abcnews.al