Madonna sërish ‘pre’ e sulmeve, kritikohet nga fansat për të dashurin 36 vite më të ri

schedule14:26 - 1 Dhjetor, 2020

schedule 14:26 - 1 Dhjetor, 2020

Diva e muzikës, Madonna 62-vjeçe, kaloi ditwn e “Thanksgiving” me të dashurin e saj, balerinin Ahlamalik Williams, 26-vjeç.

Fotot e mbretëreshës së muzikës pop kanë marrë mijëra pëlqime, por ka pasur edhe komente nga më të shumtat. Disa nga fansat e kanë kritikuar këngëtaren për lidhjen e saj me një djalë 36 vjet më të ri dhe për faktin se ai është vetëm 2 vjet më i vjetër se vajza e saj Lourde.

Por babai i balerinit Ahlamalik Williams vitin e kaluar i doli në mbrojtje djalit të tij në një intervistë për TMZ duke thënë se: “Dashuria nuk njeh moshë dhe unë jam i lumtur “. l.k/abcnews.al