Macja më e trishtë në botë…

schedule12:36 - 11 Mars, 2018

schedule 12:36 - 11 Mars, 2018

Luhu është emri i maces, që po merr gjithmonë e më shumë fansa në rrjetet sociale.
Macja jeton në Kinë me të zotin dhe është një mace e adhurueshme me lara gri, por tiparet e saj e bëjnë të duket gjithmonë e mërzitur.
Qëkur zotëruesi i saj filloi të shpërndante fotot e Luhu-t, macja ka krijuar një grup të madh prej 160.000 fansash në Instagram.
Më poshtë do të gjeni disa nga fotot më të ëmbla dhe të trishta njëkohësisht tw Luhu-t./abcnews.al