Luis Suarez është i bindur për Haaland: Je numri 9-të më i mirë në botë

schedule13:04 - 3 Tetor, 2022

schedule 13:04 - 3 Tetor, 2022

Luis Suarez ka bekuar me një koment Erling Haaland.

Pas trigolëshit të sulmuesit norvegjez në derbin e Manchesterit, sulmuesi uruguajan e uroi atë në Instagram.

“Urime miku im! ?Ndeshje e shkëlqyer për ty! Je numri 9-të më i mirë për momentin”, ishin fjalët e ish-sulmuesit të Barcelonës.

Me këtë koment, Suarez ka injoruar Lewandowski dhe Benzema./ h.ll/abcnews.al