Lori Hoxha është ribashkuar me të dashurin? Zbulohet detaji që shton dyshimet

schedule22:00 - 8 Janar, 2021

schedule 22:00 - 8 Janar, 2021

Blogerja e njohur, Lori Hoxha është përfolur prej kohësh se i ka dhënë fund lidhjes disa vjeçare me Vis Bajraktarin. Thashethemet kanë vazhduar për një kohë të gjatë pasi as Lori e as Visi nuk kanë reaguar.

Së fundmi, gjithë historia e tyre është vënë sërish në qendër të mediave. Lori ka publikuar në Instastory një foto ku shfaqet e veshur me një bluzë të zezë. Vetëm pak ditë më parë edhe Visi është parë me të njëjtin model bluze.

Ndoshta kjo mund të jetë dhe rastësi, megjithatë ndjekësit në rrjete sociale mendojnë të kundërtën. l.k/abcnews.al