Loredana anulon përsëri koncertin e saj në Zvicër, por ka një premtim

schedule20:27 - 1 Shkurt, 2021

schedule 20:27 - 1 Shkurt, 2021

Reperja e njohur shqiptare Loredana, jeton dhe vazhdon karrierën e saj në Zvicër. Ajo po arrin suksese të mëdha në botën e muzikës, duke u kthyer në një nga artistet më ‘IN’.

Mirëpo, së fundmi përmes një postimi në rrjetin social Instagram, bukuroshja bionde ka bërë të ditur se koncerti saj në Zvicër tashmë është anuluar.

“Sa më shpejt që koncertet normale të mund të zhvillohen përsëri, do të kem gjithashtu një turne të ri, ju premtoj”, ka shkruar ajo.

/abcnews.al