Lojtarja e golfit heq bluzën e saj dhe performon festën ikonike të Cristiano Ronaldos

schedule09:49 - 2 Dhjetor, 2022

schedule 09:49 - 2 Dhjetor, 2022

Ish-golfistja e kthyer në influencuese Paige Spiranac ka kryer festën e famshme të Cristiano Ronaldos.

Spiranac kaloi në një sport tjetër për nder të Kupës së Botës dhe rikrijoi disa nga festimet ikonike të futbollistëve.

Ajo përsëriti lëvizjen  “Siuuu” të Cristiano Ronaldos, pozën e jogës së Erling Haaland dhe lëkundjen e bluzës së amerikanes Brandi Chastain në Kupën e Botës për Femra 1999. /G.D abcnews.al/