Lojtarja bëhet për “ujë të ftohtë” pasi pranoi ofertën, ngel në fund mes 200 dhe 10 000 eurove

schedule20:51 - 19 Maj, 2022

schedule 20:51 - 19 Maj, 2022

Irena ishte lojtarja që provoi fatin këtë të enjte në “Kutia 21”. Pasi kishte hapur shtatë kutitë e para, Irena mori ofertën. Edhe pse nuk kishte hequr asnjë shumë të madhe, lojtarja preferoi që të mos rrezikonte dhe mori 415 euro.

Mirëpo, situata u bë më e vështirë kur Irena shkoi deri në fund të lojës me 10 mijë euro. A ndodhej shuma e madhe në kutinë e Irenës? Ndiqni videon në kanalin zyrtar në Youtube.

/abcnews.al