Llalla: Çdo prokuror është zot në çështjen e tij, askush nuk mund t’i ndërhyjë

schedule12:29 - 24 Tetor, 2017

schedule 12:29 - 24 Tetor, 2017

Kryeprokurori Adriatik Llalla referuar përplasjes mes përfaqësuesve të Prokurorisë së Krimeve të Rënda dhe kryeministrit Rama deklaroi se çdo prokuror është zot në çështjet nën hetim dhe se askush nuk mund të ndërhyje.

https://youtu.be/VAio4lCEZx8