Libraria më e madhe lundruese në botë mbërrin në portin e Vlorës

schedule09:56 - 1 Shtator, 2022

schedule 09:56 - 1 Shtator, 2022

Libraria më e madhe lundruese në botë “Logos Hope” ka mbërritur këtë mëngjes në portin e Vlorës.

Anija do të qëndrojë në ujërat shqiptare për dy ditë, 1 dhe 2 shtator.

Sakaq mësohet së në bord ndodhen rreth 300 pasagjerë./abcnews.al/