Lezhë, i moshuari vetëplagoset me armë

schedule22:07 - 20 Prill, 2019

schedule 22:07 - 20 Prill, 2019

Një i moshuar është vetëplagosur më armën e gjahut mbrëmjen e kësaj të shtune. Ngjarja ka ndodhur në orën ‪21:10, në fshatin Gajush, Lezhë. 77 vjeçari me inicialet P.I , ka qenë në oborrin e shtëpisë së tij në momentin që ka shkrepur armën.

Ai është dërguar në spital dhe po merr ndihëm mjekësore.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.