Lëvizje në stolin e Laçit, pas shkarkimit të Duros, rikthehet Vukicevic         

schedule21:54 - 3 Gusht, 2022

schedule 21:54 - 3 Gusht, 2022

Skuadra e Laçit ka rikthyer në drejtimin e skuadrës teknikun Dejan Vukicevic.

Kurbinasit bëjnë publik rikthimin e teknikut, tre ditë pasi njoftouan shkarkimin e teknikut Shpëtim Duro.

Duro u shkarkua për shkak të eliminimit nga turi i dytë i Conference League dhe humbjes se finales së Kupës së Shqipërisë.

Lajmi është bërë i ditur nëpërmjet një postimi zyrtar të skuadrës së Laçit në rrjetet sociale./abcnews.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by KF.LAÇI (@kflaci.al)