Lëvizje në selinë blu, Berisha takon Bashën

schedule14:00 - 1 Korrik, 2019

schedule 14:00 - 1 Korrik, 2019

Kreu i Partisë Republikane Fatmir Mediu dhe ish-Kryeministri Sali Berisha dhe ish-deputeti Edi Paloka janë parë të dalin nga selia e PD-së. Ata thuhet se kanë pasur një takim me kryedemokratin Lulzim Basha, por për mediat  nuk janë bërë të ditura detajet e këtij takimi./abcnews.al