Largoi 10 mijë euro, lojtarja rrezikon por del e fituar në “Kutia 21”, shuma që mori në shtëpi

schedule21:00 - 13 Qershor, 2022

schedule 21:00 - 13 Qershor, 2022

Dafina e nisi lojën duke eliminuar 2 mijë dhe 4 mijë euro. Më pas, ajo largoi dhe shumën më të madhe 10 mijë euro. Në lojë, shifra më e madhe që kishte mbetur ishte 350 euro. Ajo gjeti figurën misterioze duke marrë kështu 120 euro.

Megjithatë, ndonëse kishte ngelur me shumat e vogla, Dafina preferoi që të refuzonte ofertat dhe të vazhdonte lojën. “Do të rri pa gjë. Erdha të shoh fatin tim.”, tha ajo. Në fund mbeti mes 1 dhe 350 eurove. Sa kishte në kutinë e saj?

/abcnews.al