Lajme të mira për Kombëtaren, Ajeti e Mavraj pritet të luajnë

schedule22:34 - 14 Shtator, 2018

schedule 22:34 - 14 Shtator, 2018

Kombëtarja shqiptare pritet ta ketë mbrojtjen më të stabilizuar në ndeshjet e ardhshme të Ligës së Kombeve. Dy prej lojtarëve kryesorë, Ajeti dhe Mavraj do të kenë më shumë mundësi për të luajtur në skuadrat e tyre të reja./abcnews.al