Kylie Jenner: Nuk e keni parë kurrë me flokë kaq të shkurtër

schedule16:56 - 8 Prill, 2021

schedule 16:56 - 8 Prill, 2021

Yjet televizivë nuk i kanë ndalur transformimet në imazhin e tyre dhe përgjatë kësaj kohe. Kylie Jenner, e cila eksperimenton me flokët e saj tashmë një vit, i përket kësaj kategorie. Dhe çfarë nuk ka bërë. Miliarderja u shfaq me flokët kafe, të gjata, më pas me flokët e kuq për t’i bërë sërish bjonde brenda natës.

Por disa ditë më parë, Kylie Jenner pozoi në Instagramin e saj me një ndryshim të ri. Ajo shfaqet me flokë të zeza, por me një gjatësi që nuk jemi mësuar ta shikojmë më parë, të prera shkurt.  23-vjeçarja është nënë e një vajze me emrin Stormi, e cila festoi 3 vjetorin e lindjes pak javë më parë.

Jenner u rendit nga Forbes si miliarderja më e re në botë, por më pas revista prestigjioze ia hoqi këtë titull pas akuzave se ka mashtruar lidhur me pasurinë dhe biznesin “Kylie Cosmetics”. /abcnews.al

 

Kylie Jenner calls herself 'the main character' as she poses in sexy see-through catsuit – Aktuelle Boulevard Nachrichten und Fotogalerien zu Stars, Sternchen,…