Ky ilaç natyror do iu zhdukë zbokthin

schedule23:19 - 15 Maj, 2022

schedule 23:19 - 15 Maj, 2022

I keni provuar të gjitha medikamente kundër zbokthit dhe nuk keni gjetur shërim?

Nëse jeni mërzitur nga ky problem atëherë ky ilaç natyral është i krijuar pikërisht për ju.

Përbërësit:

– dy lugë kafeje ekstrakt të trumzës

– dy lugë kafeje ekstrakt të rozmarinës

– ½ gotë ujë të distiluar

– ½ gotë uthull molle

Të gjithë përbërësit vendosni në një enë të sterilizuar të qelqit dhe përziejeni mirë. Ngroheni furrën në 250 gradë dhe vendoseni enën brenda deri sa uji të avullojë.

Këtë përzierje shfrytëzojeni në vend të shampos. Mos harroni të vendosni nga kjo përbërje para se të flini.