Ky është fustani që do ta vishni nga mëngjesi në plazh deri në mbrëmje

schedule09:36 - 12 Gusht, 2022

schedule 09:36 - 12 Gusht, 2022

Amy Rebecca Owen është një nga blogeret tona të preferuara dhe gjithmonë na frymëzon me zgjedhjet e saj të stilit. Fashionistja britanike përmes llogarisë së saj në Instagram na tregon fustanin e vetëm që duhet të keni në gardërobën tuaj këtë verë. Këtë fustan maxi me lule mund ta vishni lehtësisht nga mëngjesi në plazh, në një dalje apo edhe në një dasmë në det.

Ajo na sugjeron të bëjmë zgjedhje të zgjuara për pamjet verore dhe të zgjedhim pjesë që mund t’i përshtatim lehtësisht në shumë raste.

Shikoni fustanin e preferuar të sezonit në video.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Amy Rebecca Owen (@ames.ro)

/abcnews.al