“Kur njerëzit budallenj flasin”, kujt i drejtohet Getoar Selimi me foton e fundit?

schedule12:06 - 5 Gusht, 2020

schedule 12:06 - 5 Gusht, 2020

Reperi i njohur, Getoar Selimi është shumë aktiv në rrjetet sociale, ku publikon herë pas here foto të ndryshme.

Megjithatë së fundmi ai ka ndarë një foto në ‘Instastory’ , që ka ngjallur shumë reagime, pasi krah së cilës ka shkruar: “Fytyra që bëj kur njerëzit budallenj flasin”.

Në të Getoari shfaqet duke pirë puro dhe duke shijuar natyrën në të cilën ndodhet.Nuk dihet nëse kjo është një ironi e hapur e reperit, apo reperi thjesht ka vendosur të tregojë këtë detaj rreth vetes së tij.

Kujtojmë se pak javë më parë reperi solli projektin e fundit muzikor të titulluar ‘Zhytem’ në bashkëpunim me Majk, i cili u kthye menjëherë në hit./abcnews.al