Kujt i shkon më shumë? Arbenita dhe Morena bëjnë ‘xing’ me të njëjtën veshje

schedule18:24 - 7 Shtator, 2021

schedule 18:24 - 7 Shtator, 2021

Morena Taraku dhe Arbenita Ismajli kanë bërë “xing” me veshjen e tyre të fundit. Vajzat e njohura janë shfaqur të veshura shumë seksi me fustanin ngjyrë blu, i cili i nxirrte në pah linjat perfekte.

Ndonëse, të dyja janë dukur shumë sensuale, publiku ka gjithmonë një më të preferuar, prandaj edhe këtë herë nuk kanë kaluar pa u komentuar.

Kujtojmë që Morena është duke punuar për këngë të reja por aktualisht po merret edhe me biznesin e saj.

Ndërsa Arbenita është duke e shijuar periudhën e mëmësisë, ndërkohë që ndodhet me pushime bashkë me Feron dhe vajzën, Ninën./abcnews.al