Kryemadhi surprizohet për ditëlindje, Basha me të shoqen i dërgojnë një buqetë trëndafilash

schedule17:10 - 9 Prill, 2021

schedule 17:10 - 9 Prill, 2021

Kryedemokrati Lulzim Basha dhe bashkëshortja e tij Aurela Basha kanë surprizuar me një buqetë me lule kryetaren e Lëvizjes Socialiste për Integrim Monika Kryemadhi në përvjetorin e saj të lindjes.

Kryemadhi ka ndarë surprizën e tyre në një story në rrjetin social Instragram

“Faleminderit Aurela Basha, Lulzim Basha”, ka shkruar Kryemadhi mbi foton e buqetës së trëndafilave./mv.abcnews.al