Kriza vazhdon: Pas skandalit, Justin dhe bashkëshortja nisin terapinë

schedule15:20 - 23 Janar, 2020

schedule 15:20 - 23 Janar, 2020

Në dhjetor, Justin Timberlake pretendoi se kishte pirë pak më shumë seç duhet teksa u fotografua në disa momente të sikletshme me Alisha Wainwright, gjë që sigurisht u pasua nga shumë lajme në lidhje me raportin e tij me bashkëshorten, Jessica Biebel, e cila duket se ka “ende dyshimet e saj”.
Sipas një burimi të Us Weekly, Jessica dhe Justin kanë ditë të mira dhe ditë të këqija – si të gjithë çiftet – dhe po mendojnë të shkojnë në terapi për të punuar mbi marrëdhënien e tyre.
Burimi tha, “Ndonjëherë ata kalojnë shkëlqyeshëm së bashku dhe ditë të tjera debatojnë”. Burimi shtoi se Justin po përpiqet të bëjë gjithçka për të përmirësuar marrëdhënien e tyre./abcnews.al